Valeo clim service

* AUTO KLIMA - SERWIS

* NAPRAWY KLIMATYZACJI Z DOJAZDEM DO KLIENTA

* JAK UŻYWAĆ KLIMATYZACJI?

* KIEDY CZAS NA SERWIS?AUTO KLIMA - Serwis

Valeo clim fill Nasz serwis, auto klimatyzacji, korzysta z najdoskonalszych i wpełni zautomatyzowanych urzadzeń firmy VALEO CLIM FILL. Stacja obsługuje pełną gamę pojazdów wyposażonych w A/C (air condition).
Nasze stacje do klimatyzacji posiadją bardzo wydajne pompy próżniowe co znacznie szybciej i efektywniej skraca czas obsługi i naszego klieta. Główną zaleta wydajnej pompy jest możliwosc szybszego i dokładniejszego oczyszczenia układu z wilgoci, która stanowi najwiksze zagrozenie dla trwałosci komponentów A/C.
Z uwagi na fakt, że prowadzimy hurtownię części samochodowych i w pełni profesjonalny serwis, przeprowadzone naprawy lub przeglady zajmuja mniej czasu, a ceny części są bardzo konkurencyjne.

Valeo clim test Jako nieliczni wprowadziliśmy usługę dojazdu do klienta co pozwala nam rozszerzyć współpracę między klientem a serwisem.

Dojazd obejmuje tylko i wyłącznie - maszyny ciężkie tj. autobusy, samochody ciężarowe (TIR); maszyny rolnicze - ciągniki, kombajny; maszyny budowlane - dźwigi, koparki i każdy ciężki sprzęt wyposażony w układ klimatyzacji.

Przykładowe ceny niektórych naszych usług:

sprawdzenie układu szczelności (azot)
od 50zł.
napełnienie + wymiana oleju + osuszenie układu
od 150zł
wymiana sprzęgła
od 140zł.
wymiana sprężarki
od 250zł.
uszczelnienie sprężarki
od 180zł.
wymiana filtra kabinowego (przeciwpyłkowy)
GRATIS - przy zakupie w naszej firmie
odgrzybianie
od 50zł.
podane ceny są cenami orientacyjnymi, dla średniej klasy samochodu,

tel. (48) 22 728 25 02
ul Miejska 10
05-802 Pruszków
copyright © 2009-2011 DACAR
www